DĚTSKÉ TAPETY ZNAČKY DEKORNIK

21.04.2022

Máte doma malé děti a přemýšlíte, čím ozdobit stěny dětského pokojíčku? Právě Vám bychom rádi představili značku Dekornik, se kterou od dubna nově spolupracujeme.

Značka Dekornik vznikla roku 2009 v Paříži a svoji nabídku cílí především na malé děti. Na první pohled zaujme svými produkty s grafikou ve vintage stylu. Krásné ilustrované dětské tapety, samolepky na zeď a dětské poličky si nyní můžete prohlédnout a objednat také u nás na stránkách.


DĚTSKÉ TAPETY

Nabídku tapet má značka opravdu širokou. Dekornik nabízí jak dívčí tapety s květinovými motivy v jemných barvách, tak tapety s dinosaury, auty a dalšími motivy tapet pro chlapce. Na své si přijdou i klienti zařizující pokojíček společný, značka má totiž v nabídce i mnoho kouzelných motivů se zvířátky, které se hodí pro všechny děti.

Tapety značky Dekornik se vyznačují vzory, které na první pohled vypadají jako namalované akvarelem. Mohou připomínat kresby ve starých herbářích a encyklopediích. Díky tomu jsou vhodné pro malé, ale i starší děti.

Pro příznivce střídmějších motivů si značka připravila novou kolekci tapet s názvem Simple. Tato řada pracuje s jednoduššími a více grafickými prvky a krásně zapadne například do dnes tolik populárních interiérů ve skandinávském stylu.

SAMOLEPKY NA STĚNY PRO DĚTI

Nechcete-li upravovat rovnou celou stěnu, Dekornik nabízí kromě klasických papírových tapet ilustrované nástěnné samolepky. Roztomilá zvířátka, různé dopravní prostředky, rostliny nebo dinosauři se určitě budou hodit do nejednoho dětského pokoje. Navíc pomohou u malých dětí rozvíjet jejich záliby a vzdělání.

POLIČKY DO DĚTSKÉHO POKOJÍČKU

Protože značka s tapetami a samolepkami zaznamenala v zahraničí velký úspěch, zařadila do nabídky i roztomilé dětské poličky z překližky. Poličky jsou široké přibližně jen 30 cm, takže se snadno vejdou kamkoliv bude potřeba. Pomohou s uspořádáním každodenních věcí a efektivně ozdobí pokojíček. Projděte si celou nabídku a vyberte si tu pravou, děti je budou zbožňovat!

Zaujala Vás tato značka, ale netroufáte si objednat tapety aniž byste je viděli naživo? Nezoufejte a zastavte se za námi do studia osobně, vzorník si u nás můžete v klidu prolistovat.