VÁNOČNÍ DÁRKY DO 799 Kč

16.11.2021
Vánoce už pomalu klepou na dveře, proto pro Vás máme několik tipů na vánoční dárky, které u nás pořídíte v cenové relaci do 1 000 Kč. Nechte se inspirovat...

SVÍČKY

Hezká svíčka je univerzální dárek, která zahřeje duši, vykouzlí na tváři úsměv a v domácnosti vašich blízkých se nikdy nezmění v lapač prachu. V naší nabídce najdete hned několik druhů sójových svíček. Svíčky ze sójového vosku představují skvělou ekologickou alternativou k parafínovým svíčkám. Hoří rovnoměrně, krásně rozptýlí velmi jemnou vůni a jsou lepší pro naši planetu. Sójové svíčky také hoří o 30-50% déle a neobsahují toxiny které jsou v parafínových svíčkách. Svíčky nabízíme v cenové relaci od 109 Kč, tak neváhejte a prozkoumejte naši nabídku.

VONNÉ DIFUZÉRY A BYTOVÉ VŮNĚ

Zejména ženy určitě potěší dárek v podobě vonného difuzéru, který příjemně provoní interiér. Vonný difuzér obsahuje většinou luxusně vypadající flakón ze silného skla, který obsahuje vonnou esenci. Flakón je u hrdla zakončen keramickým uzávěrem s otvorem, do kterého se vkládá svazek bambusových tyčinek, po kterých vůně vzlíná a rozptyluje se do celé místnosti. Nabízíme spoustu vůní od několika značek v cenách, které začínají na 475 Kč.

Radost pod stromečkem uděláte také bytovými vůněmi ve spreji, které u nás najdete za 299 Kč. Nevoní sice dlouhodobě jako difuzéry, ale čisté esenciální oleje v jemné mlze jsou ideální pro okamžité zlepšení nálady a pro navození pocitu klidu a relaxace. Zkuste vůní ve spreji jemně navonět ložní prádlo nebo ručníky v koupelně.

OBALY NA KVĚTINÁČE A VÁZY

Máte ve svém okolí milovníka květin? Pak ho jistě potěší pěkná váza na řezané květiny a nebo designový obal na květináč. V naší nabídce najdete vázy a obaly na květináče v přírodních designech, které k sobě vzhledem ladí a tvoří tak stylový set. Nabídka obalů na květináče u nás začíná na ceně 191 Kč, nabídka váz na ceně 579 Kč.

POLŠTÁŘE

Udělejte svým blízkým radost v podobě krásného měkkého polštáře. Najdete u nás neotřelé designy, ale i jednoduché sametové polštářky v mnoha barvách a velikostech. Polštáře máme našité dle našich představ na míru, proto se Vám pod stromečkem určitě nestane, že by se tento dárek objevil vícekrát. Nabídku polštářů si prohlédněte zde, samotné povlaky se cenově pohybují od 449 Kč, s náplní od 549 Kč.

VESELÉ LAMPIČKY

Posledním tipem na dárek, třeba pro děti nebo pro kamarády, jsou hravé základny lamp. Stačí do nich našroubovat jakoukoliv žárovku s běžným závitem E27 a máte designový kousek jako vyšitý. Co třeba vtipná Zlatá lampa ve tvaru ptačí nohy a nebo roztomilá Bílá lampová noha Ratatouille?

Zaujaly Vás některé produkty na našem e-shopu, ale raději byste si je prohlédli i naživo? Přijďte se podívat do našeho studia na Husitské 8 v Brně. Můžete si zde k našim produktům přivonět a podívat se na ně na vlastní oči. Rádi Vám v případě potřeby poradíme s výběrem a doporučíme naše oblíbence, aby pro Vás bylo nakupování dárků co nejjednodušší.