Antracitová tapeta Marakanda

Novinka

Antracitová tapeta Marakanda francouzské značky Casamance. Vzor této tapety se opakuje po 64 cm.

Tato krásná a elegantní tapeta obsahuje vzor stromů a rostlin, které jsou nakresleny na texturovaný papír a vytvářejí tak úžasný botanický design. Tapeta Marakanda je ideální pro přídání pocitu přírody do každého domova.

Informace o produktu

Barva: antracitová (tmavě šedá až černá)
Kolekce: Nuit Dorient
Šířka: 68 cm 
Délka: 10,05 m 
Typ produktu: netkané textilie (vliesová)
Země původu: United Kingdom

O kolekci

Tato kolekce francouzských tapet Nuit Dorient přebírá své hluboké barvy z příběhů Tisíc a jedné noci, svůj nádherný lesk tapet poté z hvězdné oblohy. Kolekce, evokující orient, získává tvar, pozvednutý pískovými, metalickými nebo duhovými inkousty. V souhře objemu a světla se díky tomu objevují obrysy vzdáleného města na Hedvábné stezce, hřebene vln v měsíčním světle, oázy za soumraku nebo oblohy poseté hvězdami. Tato kolekce tak obsahuje řadu elegantních tapet v nejrůznějších barevných kombinacích. 

O značce

Značka CASAMANCE je francouzský výrobce trendových dekorativních nástěnných tapet přístupných co největšímu počtu lidí. Její kolekce se vyznačují rozmanitými motivy a kvalitními materiály. Sofistikovaná jednoduchost a moderní elegance jsou poznávacím znamením nadčasového stylu značky Casamance. 

Pokud si nejste jistí jaký počet rolí tapet budete potřebovat, neváhejte nás kontaktovat zde

Cena je uvedena za jednu roli a doba dodání je 2-3 týdny.

5 390,00 Kč

Související produkty

Kategorie