Bílá tapeta Fiction

Novinka

Bílá tapeta Fiction francouzské značky Casadeco. Vzor se opakuje po 64 cm.

Vzor této tapety obsahuje širokou škálu barev budících jedinečný dojem. Pastelově růžová, akvamarínová, modrozelená, antracitová a paleta šedých odstínů jsou smíchany dohromady aby vytvořily krásné potisky na této tapetě, které dále vytvářejí hru stínů a světla.

Informace o produktu

Barva: bílá
Kolekce: So White 4
Šířka: 53 cm 
Délka: 10,05 m 
Typ produktu: vinyl
Země původu: Belgie

O kolekci

Kolekce So white 4 je oslnivá, čistá, krásná.... bílá prozáří váš interiér svou nádherností a jemností. Zvláště, když jsou přítomny všechny různé odstíny: špinavě bílá, krémová, perleťová spolu s různými materiály, texturami a leskem pro zvýšení její hloubky a dekorativního vzhledu. "So White 4" kolekce byla navržena podle několika témat: Rostliny/Květiny, Klasické/Okrasné, geometrické a další... Tato kolekce obsahuje širokou škálu vzorů, tónů a grafických stylů.

O značce

Od svého vzniku v roce 1996 značka CASADECO vytváří tapety z jemných a přírodních materiálů. Francouzský tvůrce CASADECO své tapety tvoří v hřejivém, elegantním a nadčasovém vzhledu. Sortiment produktů je inspirován měkkou, rafinovanou a moderní paletou pro jedinečný vzhled. 

Pokud si nejste jistí jaký počet rolí tapet budete potřebovat, neváhejte nás kontaktovat zde

Cena je uvedena za jednu roli a doba dodání je 2-3 týdny.

1 590,00 Kč

Související produkty

Kategorie