DESIGNOVÝ PSACÍ STŮL S DUBOVOU DESKOU

Novinka

Hledáte designový psací stůl a zároveň užitečný a krásný kus nábytku? Máte rádi při práci pohodlní? Náš designový kancelářský nábytek nabízí precizní řemeslné zpracování, které umožňuje pohodlnou práci a snadné udržení pořádku na pracovním stole. Minimalistický nábytek je tedy naše cesta. Omezení vnějších částí umožňuje více estetického prostoru a zvyšuje komfort používání.

Náš stůl je přesně takový. Konstrukce našeho stolu je kovová, jeho deska je však dřevěná - jako pocta klasickému nábytku. Jeho pracovní plocha má skrytý otvor pro kabely, což zvyšuje komfort pro uživatele počítače a pomáhá udržovat pořádek. Dodatečně, tato konstrukce je vybavena dvěma vysouvacími zásuvkami o výšce 8 cm, které můžete použít k uložení dokladů i psacích potřeb. Po stranách jsou symetrické prohlubně (20 cm), které lze použít jako další police. Chcete tam mít květináč? Nebo snad šálek kávy? Žádný problém. 

Na rozdíl od jiného kancelářského nábytku je náš stůl příjemný na pohled, ale zároveň velmi praktický. Náš stůl můžeme přizpůsobit vašim preferencím. Dodáváme na míru ve 4 velikostech: 140 cm, 160 cm, 180 cm nebo 200 cm šířka a 78 cm hloubka (podle velikosti se velikost pracovní plochy sníží o 40 cm). Jeho výška je 76 cm. Náš minimalistický nábytek je skvělou volbou pro vaši kancelář i ateliér. Pomůže vám dokončit množství projektů! jsou zde symetrické prohlubně (20 cm), které lze použít jako další police. 

Dostupnost: Doba dodání 3-4 týdny od závazné objednávky.

Informace o produktu

Délka (cm): 160
Šířka (cm) / Hloubka (cm): 78
Výška (cm): 76
Hmotnost (kg): 45
Materiál: ocelová konstrukce a LTD deska
Barva: černá a přírodní dub
Značka YNOT DESIGN UK  

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat zde

Zvolte si variantu:

Cena od 25 990,00 Kč