Dětská samolepka lemur

Dobrodružství zvířátek v džungli, povedená parta zvířat z pohádky: lemur, žirafa, tatínek lev se synem, slon, tukan a dokonce růžový plameňák. Dokonalá dekorace do každého dětského pokoje. Podnítí fantazii, dotvoří interiér a budou dětem vyprávět příběhy. 

Samolepky jsou dostupné ve více variantách (níže). 

Náš lemur s ocasem kolem krku měří 34 cm x 40 cm (po aplikaci na zeď) a je umístěn na archu o rozměrech 50 cm x 50 cm. Toto černobílé roztomilé zvířátko se stane vtipným detailem v interiéru dětského pokoje, bez ohledu na jeho styl. Lemur jako jedinečná dekorace je skvělou variantou k hracímu koutku, kolébce nebo k přebalovacímu pultu. Můžete ho také použít na nábytek, například dveře skříně. Listy jsou pouze pozadím, kupujete samostatné zvířátko bez pozadí. 

Samolepka na zeď je připravena k jednoduché instalaci, kterou zvládne opravdu každý. Naše zvířátka jsme záměrně navržena v pastelových jemných barvách. Budou se tak hodit ke všem typům interiéru. Jsou tak realistická, jako by vystoupila z botanického alba, a vaše děti si je zamilují. Věříme, že přispějí k rozvoji zvědavosti po kouzelném světě přírody a... lásky ke zvířatům - to je věc, která nám leží na srdci. Užijte si skvělou zábavu a... učte se!

Informace o produktu

Délka celková (cm): 50 samostatné zvířátko 34cm
Výška celková (cm): 50 samostatné zvířátko 40cm
Barva: odstíny hnědé
Materiál: kvalitní tkaná folie 100% bezpečná určená do dětských pokojů 
Značka: Dekornik

Podívejte se na videonávod jak nainstalovat samolepky na zeď.    

O značce

Značka Dekornik vznikla v roce 2009 v Paříži. Zaměruje se převážně na tvorbu krásných dětských tapet a samolepek na zeď. Inspirací pro vznik značky byl design malých butiků v Montmartru. Řadu let je značka dostupná na několika evropských trzích.

Vzorník je k dispozici v našem studiu v Brně. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat zde.

Cena je uvedena za jednu roli a doba dodání je 2-3 týdny.   

1 099,00 Kč