Dětská samolepka Plameňák

Dobrodružství zvířátek v džungli, povedená parta zvířat z pohádky: lemur, žirafa, tatínek lev se synem, slon, tukan a dokonce růžový plameňák. Dokonalá dekorace do dívčího pokoje. 

Samolepky jsou dostupné ve více variantách (níže). 

Samolepka s plameňákem má rozměry 60x70 cm a samotné zvíře měří 52x56cm. Můžete ji také použít na nábytek, například dveře skříně. Listy jsou pouze pozadím, kupujete samostatné zvířátko bez pozadí. Podnítí fantazii, dotvoří interiér a budou dětem vyprávět příběhy.  

Samolepka na zeď je připravena k jednoduché instalaci, kterou zvládne opravdu každý. Naše zvířátka jsme záměrně navržena v pastelových jemných barvách. Budou se tak hodit ke všem typům interiéru. Jsou tak realistická, jako by vystoupila z botanického alba, a vaše děti si je zamilují. Věříme, že přispějí k rozvoji zvědavosti po kouzelném světě přírody a... lásky ke zvířatům - to je věc, která nám leží na srdci. Užijte si skvělou zábavu.

Informace o produktu

Délka celková (cm): 60
Výška celková (cm): 70 samostatné zvířátko 52x56cm
Barva: odstíny béžové a korálové
Materiál: kvalitní tkaná folie 100% bezpečná určená do dětských pokojů 
Značka: Dekornik

Podívejte se na videonávod jak nainstalovat samolepky na zeď.   

O značce

Značka Dekornik vznikla v roce 2009 v Paříži. Zaměruje se převážně na tvorbu krásných dětských tapet a samolepek na zeď. Inspirací pro vznik značky byl design malých butiků v Montmartru. Řadu let je značka dostupná na několika evropských trzích.

Vzorník je k dispozici v našem studiu v Brně. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat zde.

Cena je uvedena za jednu roli a doba dodání je 2-3 týdny.   

1 099,00 Kč