Dětské povlečení s balóny 100x135cm

Nádherná ložní souprava s motivem balónů, který se opakuje na tapetách a dětských samolepkách. Skvělé je, že většina vzorů je univerzální, pro chlapce i dívku (samozřejmě kromě těch striktně květinových). Prostěradla jsou ušita z potištěného materiálu a z jednobarevného materiálu zvoleného tak, aby doplňoval barvy potisku. 

Přikrývku tak můžete mít buď s potiskem džungle nebo béžovou, podle toho, kterou stranu přikrývky zvolíte jako přední. V sadě také naleznete jednobarevný polštář ve stejné barvě jako je barva přikrývky.  Přikrývky i polštáře se zavazují na mašle a úvazy. Povlečení nemá zipy, knoflíky ani patentky, aby bylo bezpečné pro děti. Na dětském povlečení tedy najdete dva materiály: jednobarevnou bavlnu a potištěnou bavlnu. Obě jsou ze 100% bavlny, bezpečné pro děti a kojence. 

Materiály mají certifikát OEKO-TEX, který zaručuje kvalitu a nezávadnost. Materiál o hmotnosti 135 g/m2 je super jemný a měkký na dotek. Praní je doporučeno při nízkých teplotách (30 stupňů)
Sada obsahuje povlak na přikrývku (z jedné strany potištěný a z druhé hladký) o rozměrech 100x135cm - nejoblíbenější rozměr vhodný do postýlky 140x70 a polštář (hladký): 60x40cm. Povlečení má uvnitř peřiny navíc 25 cm přesah materiálu, který zaručí, že peřina nevypadne ani během velmi chaotické noci :) 

Velikost polštáře:
Délka celková (cm): 60
Výška celková (cm): 43
Velikost přikrývky:
Délka celková (cm): 100
Výška celková (cm): 135  

Barva: odstíny modré + béžové + bílá + šedé + červené
Materiál: 100% bavlna
Značka YNOT DESIGN UK

Vzorník je k dispozici v našem studiu v Brně. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat zde.

Doba dodání je 2-3 týdny.   

2 099,00 Kč