Vodní zelená tapeta Woods Orme

Novinka

Vodní zelená tapeta Woods Orme francouzské značky Casadeco. Vzor se opakuje po 53 cm.

Design těchto tapet je precizně zpracovaný kreativním studiem Casadeco. Jilm na těchto tapetách reprodukuje vzácný a jedinečný charakter dřeva s krásnými texturními efekty. 

Informace o produktu

Barva: vodní zelená
Kolekce: Woods
Šířka: 53 cm 
Délka: 10,05 m 
Typ produktu: vinyl
Země původu: Belgie

O kolekci

Casadeco uvádí na trh první kolekci své inovativní nové řady tapet, vzdávajících hold přírodním texturám. Kolekce Woods tak oslavuje dokonalou krásu přírodního dřeva. Studio Casadeco se zaměřilo na 5 druhů - dub, jilm, modřín, líska, eukalyptus. Jednotlivé zvláštnosti těchto rostlin byly detailně prostudovány a byla z nich tak vytvořena jedinečná řada tapet.

Podívejte se na video k celé kolekci a prohlédněte si z ní více vzorů. 

O značce

Od svého vzniku v roce 1996 značka CASADECO vytváří tapety z jemných a přírodních materiálů. Francouzský tvůrce CASADECO své tapety tvoří v hřejivém, elegantním a nadčasovém vzhledu. Sortiment produktů je inspirován měkkou, rafinovanou a moderní paletou pro jedinečný vzhled. 

Pokud si nejste jistí jaký počet rolí tapet budete potřebovat, neváhejte nás kontaktovat zde

Cena je uvedena za jednu roli a doba dodání je 2-3 týdny.

2 190,00 Kč

Video ke kolekci WOODS

Výběr správného stínidla na vaši lampu může být někdy složitý. Proto jsme pro vás vytvořili průvodce, se kterým se výběr stínidla stane pro vás hračkou:-) Pokud se budete chtít poradit, neváhejte nás kontaktovat.

Související produkty

Kategorie