Zeleno modrá tapeta Lactee

Novinka

Zeleno-modrá tapeta Lactee francouzské značky Casamance. Vzor této tapety se opakuje po 64 cm. Tapeta je dostupná ve více barevných variantách.

Vzor této elegantní a krásné tapety obsahuje mléčnou dráhu s prstencem hvězd ve vesmíru. Tento unikátní vzor je zhotoven díky kombinaci speciálního inkoustu a metalického laku. 

Informace o produktu

Barva: modrá, zelená, zlatá
Kolekce: Nuit Dorient
Šířka: 70 cm 
Délka: 10,05 m 
Typ produktu: netkané textilie (vliesová)
Země původu: Belgie

O kolekci

Tato kolekce francouzských tapet Nuit Dorient přebírá své hluboké barvy z příběhů Tisíc a jedné noci, svůj nádherný lesk tapet poté z hvězdné oblohy. Kolekce, evokující orient, získává tvar, pozvednutý pískovými, metalickými nebo duhovými inkousty. V souhře objemu a světla se díky tomu objevují obrysy vzdáleného města na Hedvábné stezce, hřebene vln v měsíčním světle, oázy za soumraku nebo oblohy poseté hvězdami. Tato kolekce tak obsahuje řadu elegantních tapet v nejrůznějších barevných kombinacích. 

O značce

Značka CASAMANCE je francouzský výrobce trendových dekorativních nástěnných tapet přístupných co největšímu počtu lidí. Její kolekce se vyznačují rozmanitými motivy a kvalitními materiály. Sofistikovaná jednoduchost a moderní elegance jsou poznávacím znamením nadčasového stylu značky Casamance. 

Pokud si nejste jistí jaký počet rolí tapet budete potřebovat, neváhejte nás kontaktovat zde

Cena je uvedena za jednu roli a doba dodání je 2-3 týdny.

5 190,00 Kč