TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY

Kategorie

VYROBENO NA MÍRU

Naše interiérové studio Cesario Decor pro vás vytváří produkty na míru a nebo je vybírá u osvědčených značek, se kterými pracujeme již přes 13 let. 

VÝBĚR Z NAŠICH NOVINEKPřirozená elegance

Léto 2023 je jako stvořené k zařízení interiéru, které nabídne příjemné útočiště k odpočinku a relaxaci. Příjemnou atmosféru skvěle podtrhne vhodně zvolené osvětlení. Sestavte si z naší nabídky podnoží a stínidel originální lampu, která na první pohled upoutá pozornost a stane se tak designovou tečkou Vašeho domova.

VÝBĚR OSVĚTLENÍ 

Harmonické bydlení

Chladnější podzimní počasí nás nutí trávit mnohem více času doma, v prostředí, kde se máme cítit příjemněPocitu harmonie a útulnosti docílíme pomocí béžových a zemitých tónů. Trendem v dekoracích jsou letos bezpochyby opět přírodní materiály. Zamilujte si s s námi doplňky ze dřeva, ratanu, keramiky, kůže či lnu.


VÝBĚR DEKORACÍ

PRODEJNA A INTERIÉROVÉ STUDIO

NAJDETE NÁS NA ADRESE HUSITSKÁ 1271/8, BRNO

Baví nás design

Návrat ke kvalitě 

Jsme interiérové studio fungující od roku 2010. Za tu dobu jsme při realizacích vyzkoušeli velké množství materiálů a výrobků. Na našich stránkách pro Vás proto vybíráme jen ty nejlepší. Klademe důraz na originalitu, kvalitní materiály a pečlivé řemeslné zpracování. Pod značkou Cesario decor u nás najdete textilie, tapety a interiérové dekorace, se kterými pracujeme na našich projektech.

- interiérová designérka Martina Císařová

Sledujte nás na Instagramu

Odebírejte newsletter a
získejte SLEVU 5% na první nákup!