Modrošedá dětská rostoucí židle FS

Špičková kvalita, originální sportovní design a 5let záruka. Otočná židle pro správné sezení nastavitelná dle velikosti postavy (výška postavy 110 až 180cm) se všemi přednostmi pro děti od 4 let i -náctileté. Součástí standardního provedení jsou univerzální kolečka pro koberce i tvrdé podlahy. FREAKY roste s Vaším dítětem a tím opravdu spoříte peníze. 

Díky systému EASY CLICK nastavování židle, který je chráněným vzorem, můžete Vašemu dítěti zcela pohodlně nastavit pozici sezení. Nastavením pozice zádové opěrky a područek bude nastavena hloubka sezení, a to jedním kliknutím. Bezestupňové jednoduché nastavení výšky sezení je možné pro výšku dítěte od 110 do 180 cm při maximální hmotnosti 110 kg. Tím je zajištěno rovnoměrné rozdělení tlaku na hýždě a stehna a zdravá pozice sezení. Systém lomícího se kloubu je extrémně odolný umělohmotný kloub, který vyhovuje požadavkům na testy i pro židle pro dospělé.

Vyrobeno v ČR.

Informace o produktu

POTAH - odolný aquaclean Öko-Tex standard 100 prodyšný, ekologický, extrémně odolný proti zašpinění a lehce čistitelný.

DLOUHÁ ŽIVOTNOST - od 4 let až do dospělého vzrůstu

ERGONOMICKÉ POSTRANNÍ VEDENÍ - tvarovaná pěna pro podporu zad

MĚKKÉ CHRÁNĚNÉ PODRUČKY - pro uvolnění šíjového svalstva

IDEÁLNÍ PŘIZPŮSOBENÍ POSTAVĚ - nastavitelnost hloubky sezení ve 4 stupních - Easy-Click-System

KOLEČKA - univerzální kolečka pro koberce i tvrdé podlahy.

O značce

Mayer tradiční český výrobce dětského rostoucího nábytku, kancelářských židlí, kancelářských křesel a sedacího nábytku pro zdravotnické interiéry.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat zde.

Dodání do 3 týdnů.

Zvolte si variantu:

Cena od 8 579,00 Kč