Námořní modro zlatá tapeta Lactee

Novinka

Námořní modro zlatá tapeta Lactee francouzské značky Casamance. Vzor této tapety se opakuje po 64 cm. Tapeta je dostupná ve více barevných variantách.

Vzor této elegantní a krásné tapety obsahuje mléčnou dráhu s prstencem hvězd ve vesmíru. Tento unikátní vzor je zhotoven díky kombinaci speciálního inkoustu a metalického laku. 

Informace o produktu

Barva: námořní modrá, zlatá, zelená
Kolekce: Nuit Dorient
Šířka: 70 cm 
Délka: 10,05 m 
Typ produktu: netkané textilie (vliesová)
Země původu: Belgie

O kolekci

Tato kolekce francouzských tapet Nuit Dorient přebírá své hluboké barvy z příběhů Tisíc a jedné noci, svůj nádherný lesk tapet poté z hvězdné oblohy. Kolekce, evokující orient, získává tvar, pozvednutý pískovými, metalickými nebo duhovými inkousty. V souhře objemu a světla se díky tomu objevují obrysy vzdáleného města na Hedvábné stezce, hřebene vln v měsíčním světle, oázy za soumraku nebo oblohy poseté hvězdami. Tato kolekce tak obsahuje řadu elegantních tapet v nejrůznějších barevných kombinacích. 

O značce

Značka CASAMANCE je francouzský výrobce trendových dekorativních nástěnných tapet přístupných co největšímu počtu lidí. Její kolekce se vyznačují rozmanitými motivy a kvalitními materiály. Sofistikovaná jednoduchost a moderní elegance jsou poznávacím znamením nadčasového stylu značky Casamance. 

Pokud si nejste jistí jaký počet rolí tapet budete potřebovat, neváhejte nás kontaktovat zde

Cena je uvedena za jednu roli a doba dodání je 2-3 týdny.

5 190,00 Kč